Szkoła Językowa Multi Kulti"
ul.Kościelna 14
55-330 Lutynia
tel. 663 - 93 - 01 - 53
szkolamultikulti@gmail.com

PODSUMOWANIE LETNIEGO OBOZU JĘZYKOWEGO :)

Za nami bardzo udany wyjazd do Międzygórza, gdzie przez cały tydzień intensywnie obcowaliśmy z językiem angielskim. Zajęcia z wolontariuszami Fundacji Euroweek łączyły przyjemne z pożytecznym, były mega kreatywne, a charyzma i energia tych młodych ludzi z całego świata, udzielała się nam wszystkim. Przepiękna okolica rozpieszczała swoimi widokami, stanowiąc cudowne dopełnienie naszego letniego obozu językowego. Zabawy, prezentacje, co wieczorne show, to tylko nieliczne z zajęć odbywających się w języku angielskim, doskonalących nasze zdolności w posługiwaniu się tym obcym językiem. Nie obyło się również bez wycieczek. W Międzygórzu zobaczyliśmy m.in. Ogród Bajek oraz malowniczy Wodospad Wilczki. Zwiedziliśmy też Bystrzycę Kłodzką i Złoty Stok, a w nim jakże interesującą Kopalnię Złota.

Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. Przyszedł więc czas na powrót do domu. Pożegnanie z wolontariuszami nie należało do łatwych. Wystarczyło siedem dni, by zżyć się z ludźmi, którzy na początku byli nam zupełnie obcy. Ludźmi, dzięki którym otworzyliśmy się na nowe emocje, a wielokulturowość przestała nas przerażać. Ludźmi, dzięki którym język obcy, przestał być obcym... Pozostały cudowne wspomnienia i nadzieja, że za rok spotkamy się ponownie...

Zapraszamy do obejrzenia Galerii

WAKACYJNY OBÓZ JĘZYKOWY

Czy chcieliby Państwo, aby w te wakacje Państwa dziecko przeżyło językową przygodę? Zapraszamy serdecznie na Obóz Językowy Multi-Kulti w terminie 18-24.07.2019 😎 Fantastyczne zajęcia z ludźmi z całego świata, pełne pozytywnej energii, śmiechu i zabawy, na których będziemy doskonalić nasze umiejętności komunikacji w językiem angielskim. Nasza oferta w załączniku: Oferta

Gwaranten miejsca jest:

Zgłoszenie dziecka mailowe e-mail: szkolamultikulti@gmail.com
lub telefonicznie: 663 930 153

Oraz wpłata 100 zł zaliczki do 31.05.2019 w sekretariacie szkoły ul. Kościelna 14 Lutynia.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt.

UWAGA!!!

ANGIELSKI dla 8-klasistów LAST MINUTE!

Po feriach zimowych w Multi-Kulti rusza intensywny kurs przygotowujący do egzaminu z języka angielskiego po VIII klasie SP :

 • trwający 8 tygodni
 • maksymalnie 4 osoby w grupie
 • Zajęcia 2x w tygodniu po 60 minut
 • Koszt: 250 zł (miesięcznie)

Zapisy mailowo: e-mail: szkolamultikulti@gmail.com bądź telefonicznie: 663 930 153

Matma + Fiza = Nowa Oferta Multi

Masz problemy z matematyką lub fizyką? A może po prostu nie rozumiesz niektórych działów? Masz złe oceny i potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas i zapisz się na profesjonalne korepetycje!

Nasza Oferta:

 • skierowana jest zarówno do dzieci oraz młodzieży (SP, gimnazjum)
 • mając na względzie różne potrzeby naszych kursantów, proponujemy zajęcia regularne (co tygodniowe), ale również lekcje pojedyncze, tzw.”last minute”* - ułatwiające zrozumienie czy też zaliczenie pewnego materiału.
 • W pierwszej kolejności zapisywani będą kursanci Szkoły Językowej „Multi-Kulti”
 • liczba miejsc ograniczona

W ramach współpracy zapewniamy:

 • profesjonalne zajęcia prowadzone z doświadczonymi nauczycielami nauk ścisłych
 • zajęcia rozwijające i wspomagające dostosowane do różnych grup wiekowych, o różnych stopniach zaawansowania
 • naukę w miłej i przyjaznej atmosferze
 • kursy indywidualne bądź w małych grupach (max 4 os.)

Zapisy już od dziś w sekretariacie Szkoły Językowej „Multi-Kulti”, pod nr tel. 663 930 153  bądź na adres mailowy: e-mail: szkolamultikulti@gmail.com Zadzwoń już dziś! Matmę i fizykę da się zrozumieć a nawet polubić! :-) Zajęcia ruszają już po feriach!

Celem obliczeń nie są same liczby, lecz ich zrozumienie. - R. W. Hamming

Uwaga Konkurs

W związku z obchodzonym Dniem Babci i Dziadka serdecznie zachęcamy naszych kursantów do wzięcia udziału w konkursie językowym „Multi-Kulti” pt.:

Naucz Babcię/Dziadka mówić po angielsku

Zasady są bardzo proste:

Wystarczy nauczyć nowej umiejętności naszych kochanych seniorów i nagrać filmik ukazujący ich postępy w języku angielskim . Może to być wywiad, zaśpiewana piosenka, dialog/rozmowa, wierszyk itp. wykonany przez Babcię/Dziadka. Na nagraniu koniecznie chcielibyśmy zobaczyć też Was – wnuczkę/wnuczka czyli nauczycieli :-)

Aby wziąć udział w konkursie:

 • polub naszego fanpage-a na fb,
 • udostępnij post o konkursie,
 • prześlij nam zgoda na publikację filmiku i wizerunku osób biorących udział w nagraniu na fb szkoły, w celach promocyjno-marketingowych „Multi-Kulti”.

Filmiki należy przesyłać bezpośrednio w wiadomości prywatnej na nasze konto na facebooku najpóźniej do dnia 15 lutego 2019r.

acebook


Na zwycięzców czekają nagrody – podwójne bilety na wspólne wyjście wnuka/ wnuczki z ukochanym seniorem.

ZAPRASZAMY!!!